KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8482023
nr 848 2023
Etsning
Sandelin, pojke med hund, signerad, 82/150, motivets mått: 22x15
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:35:47
200 kr
200 kr
300 kr